top of page

Koolituskeskuse ruumide rent  

Tercare OÜ omab, haldab ja rendib välja ruume kahel korrusel Põlvas, Metsa tn 1, äri- ja büroopindadeks, nõupidamisteks, üritusteks ning koolitusteks. Kolmekordne, valgetest silikaattellistest hoone asub kesklinnas, peatänava ääres, erinevate bussijaamade ja asutuste läheduses. Vanemad elanikud teavad seda ka kui maja, kus asus aastaid Põlva Teedevalitsus ning kohe üle tee asuvad Põlva Politsei, kohtumaja ning Kodakondsus- ja Migratsiooniamet. Sissepääs koolituskeskusesse ja teiste majas tegutsevate asutuste ruumidesse toimub Võru tänava poolsest otsauksest. Tagatud on juurdepääs ka liikumispuuetega inimestele. Koolituse läbiviimiseks kasutatavad klassid on kergesti ligipääsetavad, varustatud tänapäevase esitlustehnikaga, kus on iga õppija jaoks piisavalt ruumi ja valgust, et tagada õppekavas kajastatud eesmärkide ja õpiväljundite saavutamist. Klassis saab laudu ja toole paigutada vastavalt vajadusele, et toetada erinevate õppemeetodite kasutamist. 

Võimalik on tunnihinna alusel rentida väikest nõustamisruumi kaugtöökohana (olemas internet), kohtumisteks, erinevateks  teraapilisteks tegevusteks, nõustamiste läbiviimiseks. Huvi korral küsi pilte ja lisainfot. 

Koolitusruumide rent
Tercare Koolituskeskus pakub võimalust rentida koolitusteks, seminarideks, rühmatöödeks ja nõupidamisteks kahte spetsiaalselt selleks sisustatud tervishoiu- ja tuleohutusnõuetele vastavat koolitusklassi: suur koolitussaal (mahutab kuni 60 inimest) ja seminariruum I korrusel (mahutab kuni 14 inimest)Koolitusruumides on olemas ekraan, valge tahvel, osalejatele teisaldatavad lauad-toolid, soovi korral dataprojektori kasutusvõimalus, internet. Tagatud on juurdepääs erivajadustega inimestele ja olemas kliendiparkla. Kohapeal saab ise kohvipausi korraldada aga kohvipausi võib rendi lisateenusena tellida. Suure saali pildid leiad allpool. Samuti on võimalus rentida tunnihinna alusel vastavalt sisustatud väikest privaatset nõustamisruumi (16 m2).

I korruse seminariruum:
 

 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                          
Suur saal ( 70 m2) mahutab erineva laudade ja toolide paigutusega 20 - 60 inimest.
Huvi ja soovi korral kirjuta või helista, teeme Sulle personaalse pakkumise. 

Pildid suurest koolitussaalist asuvad siin: 

IMG_5463.JPG
IMG_5466.JPG
IMG_5413 (1).JPG

Koolitussaali ees asub hubane ja armas ruum kohvipauside,  rühmatööde läbiviimiseks või lihtsalt vaikseks vestluseks. Populaarseks on osutunud ruumi rentimine 1-päevasteks nõustamisteks, erinevate spetsialistide konsultatsioonideks. Seda ruumi on võimalik kasutada väiksemateks nõupidamisteks, töötubadeks või üritusteks ka eraldi üürida. Hinna osas saab pidada läbirääkimisi ning sõlmida personaalse kokkuleppe.

bottom of page