top of page

TERJE PAES
Koolieelse pedagoogika ja psühholoogia õpetaja,Tallinna Pedagoogiline Instituut, 1988 MA
Sotsiaaltöö eriala, Tallinna Ülikool Sotsiaalteaduste Instituut, 2019 MA
Karjäärinõustaja, tase 7. Omab pikaajalist töökogemust haridus-, sotsiaal-, ettevõtlusvaldkonnas, erinevate karjäärinõustamis-teenuste osutamisel, täiskasvanute koolitaja alates 1999 aastast.

 

KADRI ARRAK

Mikroettevõtja  omab pikaajalist kogemust alustavate ettevõtjate nõustamisel, täiskasvanute koolitamises 

Lõpetanud TÜ majandusteaduse  majandusarvestuse ja finantsjuhtimise suuna, MA. Hetkel õpib majandusteaduse doktoriõppes, uurimissuunad ja ka varasemad töökogemused on olnud seotud ettevõtluse, ettevõtlusõppe ja alustavate ettevõtjatega.

 

MARKO ARRAK

Koolituse läbiviija on Marko Arrak, kellel on täiskasvanute koolitamise kogemus alates 2015 aastast. Marko on lõpetanud Tartu Ülikooli infotehnoloogia eriala, tarkvara suunal ja läbinud magistriõppe tarkvaratehnika eriala, ettevõtte tarkvaratehnika suunal, töötanud Playtech Estonia OÜ-s  kvaliteeditagamise vanemspetsialistina, Uptime OÜ-s projektijuht-analüütikuna ja hetkel on ametis Tartu Ülikooli Arvutiteaduse instituudis tarkvaraanalüütikuna. Lisaks igapäevatööle on tema erialasteks huvideks ka küberturvalisus ja internetiturundus.

TIINA PIHO

Raamatupidamistöö praktiline kogemus alates 1982 aastast ja ettevõtluse kogemus alates 1996 aastast: FIE, OÜ Kastelaane) , lõpetanud Eesti Maaülikooli raamatupidamise ja finantsanalüüsi ning Tartu Ülikooli pedagoogika eriala. Omab karjäärinõustaja tase 6 ja täiskasvanute koolitaja tase 5 kutsetunnistust, täiskasvanute koolitaja aastast 2012 ning on töötanud 9 aastat Räpina Ühisgümnaasiumis majanduse ja ettevõtluse õpetajana ning karjäärikoordinaatorina.

JUTA MÕTS
Kutseõpetajana töötanud alates 1986.
Puhastusteeninduse õpetaja vanglaõppes, hotellimajanduse kutseõpetaja puhastusteeninduse valdkonnas.
Haridus: Mainori Kõrgkool- ärijuhtimine; Tartu Ülikool –tehnikavaldkonna õpetaja turunduse alal.
Kutsetunnistused: Puhastusteenindaja tase II (EKR tase 4), Puhastustööde juht – tase 5; Täiskasvanute koolitaja – tase 6.

HELLE KIVI
Kodanikuühiskonna nõustaja ja koolitaja alates 2007. a, töönõustamine individuaalne ja grupis, sotsiaalne nõustamine. Enesearengu koolitaja.
Rakenduslik kõrgharidus psühholoogias.

AET OLLE  

Tallinna Pedagoogikülikooli sotsiaaltöö eriala, magister. Pikaajaline töökogemus sotsiaaltöö valdkonnas, täiskasvanute koolitajana.

ENE MATTUS

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli vaimse tervise õenduse erialal. Pikaajaline töökogemus erakorralise meditsiini, täiskasvanute koolitamise  valdkonnas.  Terviseedendaja IV kutse. 

TOIVO NIIBERG

Eesti aiandusteadlane, psühholoog ja kirjanik. Toivo Niibergi peamised uurimisvaldkonnad on taimefüsioloogia, puuviljandus, aiasaaduste säilitamine ja taimekaitse, samuti lapsepsühholoogia probleemid ja peresuhted. Samuti on ta paljude raamatute autor.

bottom of page